Indywidualne Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych Białymstoku oraz Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Suwałki zakończone .
Niestety naszym zawodnikom nie udało się zdobyć medali na IMP ale świetnie zagrał Karol Dulak zajmując miejsce V , natomiast Emilia i Ola przegrały  , tylko dwoma punktami   o wejście do ósemki z koleżankami, które wywalczyły medal .  Trzeba jednak przyznać, że dużym sukcesem był już sam awans naszych zawodników na Mistrzostwa Polski. Do gier pojedynczych zakwalifikowało się tylko  32 najlepszych singlistów z całej Polski, a do gier podwójnych 24 pary zawodników z całej Polski. Nasi zawodnicy  zdobyli awans : Emilia Szczęch, Aleksandra Słowik , Karol Dulak. Awans można było uzyskać poprzez zdobywanie punktów ze zwycięstw na turniejach ogólnopolskich. To był pierwszy występ Emili i Oli  na Mistrzostwach Polski.