Mistrzostwa Małopolski w Badmintonie


Kolejny etap mistrzostw małopolski odbył się 25-26.03.2017r.
w Niepołomicach. Wśród startujących nie zabrakło zawodników UMKS Junisa . W trwających dwa dni zawodach startowało 16 naszych zawodników.
W kategorii dzieci Łucja Dudkiewicz zdobyła  brązowy  medal. Natomiast w kategorii żaków najlepszy wynik zdobyła Amelia Kolano zdobywając brazowy medal.  W kategorii młodzika młodszego  dziewcząta złoto wywalczyła  Aleksandra Słowik , srebro   wywalczyła Emilia Szczęch. Natomiast w kategorii młodzika brązowy medale otrzymał Kacper Jarosz.
Wśród reprezentantów naszego klubu byli również: Blanka Misiaszek wywlaczyła 5 miejsce ,Grzegorz Gorzkowicz wywalczył 5 miejsce ,Grzegorz Maziarz,Julia Warzecha,Ania Wróbel,Julia Zielińska , Oliwia Kostecka, Bartosz Podkówka,Patrycja Sznajder,Julia Kupiec,Sebastian Walas.Opiekę w czasie trwania zawodów sprawowali instruktorzy Anna Dulak i Kazimierz Żurek.