Miesięczne archiwum: Luty 2016

GRAND PRIX MAŁOPOLSKI W BADMINTONIE- Tomice

UMKS Junis Szczucin w dość licznym składzie wystartował w Wojewódzkim Turnieju badmintona po raz pierwszy rozgrywanym w Tomicach. W zawodach wzięło udział ponad 100 badmintonistów z małopolski. Do Szczucina wróciciliśmy z medalami. Brawo dla całego zespołu. Nad meczami czuwali dzielnie Anna Dulak i Kazimierz Żurek.

Wyniki

Kategoria dzieci- dziewczynki

I miejsce Julia Warzecha

III miejsce Amelia Kolano

IV miejsce Julia Kupiec

Kategoria dzieci – chłopcy

II miejsce Tomasz Jaje

IV miejsce Kamil  Kułaga

Kategoria żacy chłopcy

I miejsce Sebastian Walas

III miejsce Przemysław Kordos

Kategoria młodzik młodszy dziewczęta

I miejsce Alicja Nowak

II miejsce Emilia Szczęch

IV miejsce Gabriela Dzięgiel

Kategoria młodzik dziewczęta

II miejsce Julia Miziarska

Kategoria młodzik  chłopcy

III miejsce Karol Dulak

Kategoria OPEN Kobiet

I miejsce Anna Dulak

 

 

 

 

 

Gest Dobrej Woli Dla Dzieci z Miasta i Gminy Szczucin

 Możesz przekazać cały roczny podatek od swoich poborów do Skarbu Państwa lub zadecydować by 1 % podatku pozostał do dyspozycji organizacji pożytku publicznego/OPP/w Naszym Miasteczku – w Naszej Gminie.  


Przekazując 1% podatku organizacji pożytku publicznego pomagasz tej organizacji w sprawnym i efektywnym działaniu. Pamiętaj, że 1% i tak jest należny państwu, ale przekazując go OPP to właśnie Ty masz możliwość decydowania na jaki konkretny cel przeznaczyć swoje pieniądze. Wpłata na OPP nie jest dodatkowym obciążeniem czy darowizną, bo przekazuje się pieniądze, które i tak stanowią podatek – podatnik decyduje czy woli je przekazać Skarbowi Państwa, czy może lepiej organizacji pozarządowej, która potrafi znacznie lepiej je wykorzystać. Nawet niewielką kwotę warto przekazać na rzecz OPP. Z wielu kilkuzłotowych wpłat może uzbierać się znacząca suma. Organizacją pozarządową posiadającą status organizacji pożytku publicznego jest Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „JUNIS” w Szczucinie.

Zarząd Uczniowskiego Miedzyszkolnego Klubu Sportowego ,, JUNIS” w Szczucinie zwraca się z prośba o zadeklarowanie 1% podatku dochodowego z przeznaczeniem dla dzieci i młodzieży z różnych miejscowości Gminy Szczucin na działalność wychowawczą i sportową prowadzoną w Klubie. Pozyskane tą drogą fundusze Klub przeznaczy na prowadzenie działalności statutowej tj: zakup sprzętu sportowego, organizacje treningów, obozów sportowych i kosztów związanych z uczestnictwem zawodników w ogólnopolskich rozgrywkach sportowych.

Sposób przekazania 1 % podatku. W rocznym zeznaniu podatkowym /czyli na druku PIT który wypełniamy do Urzędu Skarbowego/ należy:

-w rubryce nazwa organizacji pożytku publicznego  wyszukaj lub wpisz;     UMKS Junis Szczucinie     -w rubryce numer KRS  wyświetli Ci się lub  wpisz ;                              0000261937

- w rubryce kwota  wyświetli Ci się lub wpisz  liczbę stanowiącą 1 %  kwoty podatku należnego Urzędowi Skarbowemu za rok 2015

Dziękujemy za życzliwość i pomoc, dzięki której nasze dzieci będą miały szansę reprezentowania Szczucina na ogólnopolskiej arenie współzawodnictwa sportowego.

                                                                                                   Zarząd Klubu