Miesięczne archiwum: Styczeń 2016

VII OTWARTY TURNIEJ W BADMINTONIE – WOŚP

VII OTWARTY TURNIEJ W BADMINTONIE – WOŚP

Dnia 10 stycznia 2016r. w ramach WOŚP odbył się VII Otwarty Turniej w Badmintonie.W zawodach wystartowało 130 uczestników m.in. z Krakowa, Tarnowca, Umieszcza, Rzeszowa, Tarnobrzegu, Żupawy, Pleśnej, Tarnowa, Niepołomic oraz powiatu dąbrowskiego. Gry odbyły się w 14 kategoriach wiekowych. Zebrane pieniądze za udział w turnieju w całości zostały przekazane na WOŚP ( kwota 1853,16 ). Organizator pragnie podziękować osobom, które przyczyniły się do zorganizowania turnieju :

  1. Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Szczucin Panu Andrzejowi Gorzkowicz za objęcie patronatu i udostępnienie hali.

  2. Pani Annie Dulak i Panu Kazimierzowi Żurkowi za koordynowanie działań i sędziowanie turnieju.

  3. Panu Dyrektorowi Witoldowi Kozioł i pani Janinie Woźniak za zorganizowanie opieki medycznej.

Wyniki:

Kategoria wiekowa dzieci dziewczynki

1 miejsce Julia Warzecha Junis Szczucin

2 miejsce Amelia Kolano Junis Szczucin

3 miejsce Julia Kupiec Junis Szczucin

Kategoria wiekowa dzieci chłopcy

1 miejsce Maciej Gorszko KS bad Kraków

2 miejsceTomasz Jaje Junis Szczucin

3 miejsce Mateusz Michalik Pleśna

Kategoria wiekowa żacy dziewczynki

1 miejsce Ewelina Bogdan Junis Szczucin

2 miejsce Natalia Rusin AZS AGH Kraków

3 miejsce Ola Gwóżdż Spartakus Niepołomice

Kategoria wiekowa żacy chłopcy

1 miejsce Jan Franczak Morawica

2 miejsce Sebastian Walas Junis Szczucin

3 miejsce Oliwier Rogoziński Staszów

Kategoria wiekowa młodzik młodszy dziewczęta

1 miejsce Alicja Nowak Junis Szczucin

2 miejsce Emilia Szczęch Junis Szczucin

3 miejsce Aleksandra Słowik Junis Szczucin

Kategoria wiekowa młodzik młodszy chłopcy

1 miejsce Dominik Kwinta Ks bad Kraków

2 miejsce Paweł Mucha Spartakus Niepołomice

3 miejsce Jarosz Kacper Junis Szczucin

Kategoria wiekowa młodzik dziewczynki

1 miejsce Stanisława Gruszczyńska Ks bad Kraków

2 miejsce Marta Tomaszewska Morawica

3 miejsce Marcelina Dzięgiel Junis Szczucin

Kategoria wiekowa młodzik chłopcy

1 miejsce Jakub Nawrocki Spartakus

2 miejsce Karol Dulak Junis Szczucin

3 miejsce Robert Guńka Spartakus Niepołomice

Kategoria wiekowa junior młodszy dziewczynki

1 miejsce Katarzyna Walas Szczucin

2 miejsce Gabriela Faber Jasło

3 miejsce Mariola Jurasik Jasło

Kategoria wiekowa junior młodszy chłopcy

1 miejsce Bartłomiej Tkacz Tarnobrzeg

2 miejsce Mateusz Myszka Tarnobrzeg

3 miejsce Mateusz Kwinta KrakówKategoria wiekowa Open do 40 lat kobiety

1 miejsce Joanna Kokoszka Szczucin

2 miejsce Anna Kokoszka Szczucin

3 miejsce Agnieszka Beker Szczucin

Kategoria wiekowa Open do 40 lat mężczyżni

1 miejsce Wojciech Łabuz Szczucin

2 miejsce Łukasz Knapczyk Szczucin

3 miejsce Łukasz Ziobro Szczucin

Kategoria wiekowa Open +40 lat kobiety

1 miejsce Grzegorz Nowakowski Szczucin

2 miejsce Zdzisław Kula Pleśna

3 miejsce Mariusz Warnecki Rzeszów

Gry podwójne OPEN

1 miejsce Karol Szymura/Bartłomiej Kośmider Szczucin

2 miejsce Łukasz Knapczyk/Jakub Kupiec Szczucin

3 miejsce Łukasz Ziobro/Grzegorz Nowakowski Szczucin

Najmłodszy uczestnik- Piskorz Filip Umieszcz

Najstarszy senior- Lewandowski Wojciech Kielce