Miesięczne archiwum: Grudzień 2015

Udany Ogólnopolski Turniej w badmintonie

W dniu 5 grudnia w turnieju wzięli udział: Kacper Jarosz, Aleksandra Słowik i Emilia Szczęch. Pierwszy mecz zagrał Kacper Jarosz. Nie był zbyt trudny, ale przeciwnik ostro walczył. Zakończył się on zwycięstwem zawodnika Junisu. Następnie Aleksandra Słowik zaczęła swoje zmagania w turnieju. Pierwszego seta nieznacznie przegrała, ale nie zamierzała się poddawać. Kolejny set wygrała Ola i mecz skończył się 2:1 dla Oli. Kacper po dwóch męczących setach wygrał z rozstawionym przeciwnikiem i awansował z grupy. Kacper Jarosz zagrał również w deblu z kolegą Patrykiem z Mielca, bo ten nie miał partnera z powodu jego kontuzji. Chłopcy wyszli z grupy i zdobyli trzecie miejsce.

Turniej miał być rozegrany w Suchedniowie, ale w piątek na hali w Suchedniowie była bardzo poważna awaria prądu. Turniej został rozegrany w miejscowości niedaleko Kielc.