Miesięczne archiwum: Wrzesień 2015

Wojewódzki Turniej w Badmintonie o Puchar Burmistrza Szczucina i Prezesa Junis

19 września 2015 roku w Szczucinie odbyły się Wojewódzkie Zawody w badmintona o Puchar Burmistrza Gminy Szczucin Pana Andrzeja Gorzkowicza oraz Prezesa klubu Junis Pana Krzysztofa Bryka. Przyjechali do nas kluby : Ksbad Kraków, AZS AGH Kraków, Cross Tomice – Wadowice, Ropica Polska Gorlice, Spartakus Niepołomice i oczywiście nasz klub. Ogólnie cały nasz klub startował w tych zawodach sportowych. Nasza reprezentacja wystartowała we wszystkich kategoriach wiekowych od klasy pierwszej szkoły podstawowej do klasy 2 gimnazjum. W kategoriach dzieci nasze dziewczęta zdobyły wręcz cały podium.W wielu innych kategoriach również zdobyliśmy wiele nagród w postaci medali i pucharów. W kategorii chłopców młodzików młodszych niestety nie poszło tak dobrze jak w innych kategoriach. Dominik Kwinta spokojnie dosłownie zniszczył naszą reprezentacje. Co innego zaś w tej samej kategorii lecz dziewcząt, Alicja Nowak oraz Gabriela Dzięgiel stanęły na naszym podium. Karol Dulak oczywiście zaszczycił nas pierwszym miejscem w kategorii młodzik młodszy. Pani Ania wraz z panem Kazimierzem byli z nas dumni za zdobycie tylu medali i pucharów, a nawet jeśli ktoś nic nie zdobył to i tak byli z nas dumni, ponieważ wszyscy walczyli, no ale jak to w sporcie tylko nieliczni potrafią coś osiągnąć.Po raz pierwszy w Szczucinie odbyła się kategoria Open, nasi Panowie ze Szczucina zgarnęli dwa medale. Gratulujemy odwagi i życzymy sukcesów.Wyniki: