Miesięczne archiwum: Czerwiec 2015

Dwa medale na Mistrzostwach Polski

Dnia 20- 21 czerwca  odbyły się Mistrzostwa Polski Nauczycieli, Trenerów i Instruktorów w badmintonie. Zawody odbyły się w Solcu Zdroju. Pani Anna Dulak obecnie jest trenerem w klubie Junis Szczucin. Pani Ania zagrała w turnieju  w grze pojedynczej oraz w grze mieszanej z kolegą z Suchedniowa. W grze mieszanej wywalczyli srebrny medal pokonując zawodników z Opola, Kielc i Tarnobrzegu. Po zaciętym pojedynku, grając  o złoty medal,  w pierwszym secie  przegrali 20-22, a w drugim 19 – 21. Para, z  którą przegrali to  trenerka z Krakowa oraz  trener z Głubczyc. W grze pojedynczej Pani Anna w grupie pokonała wszystkie zawodniczki, a finał przegrała z koleżanką z Krakowa Dominiką Głuzik- Płuchowska.

P1090159 P1090160P1090162 P1090161P1090166 P1090171P1090174 P1090176

ZEBRANIE

W dniu 15 czerwca 2015 r. o godz. 19.00 w budynku Gimnazjum w Szczucinie odbędzie się zebranie zawodników klubu Junis w Szczucinie wraz z rodzicami. Tematyka zebrania;
1.Organizacja OBÓZU SPORTOWEGO – REKREACYJNEGO – ZDROWOTNEGO „ZAKOPANE 2015”

2.Organizacja Turnieju  integracyjnego

3.Organizacja Obozu dochodzącego. Podsumowanie roku sportowego

5.Wręczenie nagród

6.Składanie wniosków  o stypendium sportowe

Ze względu na ważne ustalenia dotyczące organizacji wakacyjnego wypoczynku dla zawodników Klubu prosimy o uczestnictwo w zebraniu.