Miesięczne archiwum: Maj 2015

Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych

W dniach 22- 24 maja zostały rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików Młodszych  w badmintonie. Zawody odbyły się w Głubczycach. Z małopolski  wystartowało 3 zawodników, dwóch z Krakowa oraz nasz zawodnik z UMKS Junis Karol Dulak, którzy przez cały rok walczyli, żeby zakwalifikować się  i wziąć udział w Mistrzostwach. Karol wg  listy klasyfikacyjnej  zajmuje miejsce 11 w Polsce. W zawodach wystartowało 32  najlepszych zawodników z Polski, którzy wywalczyli awans do Mistrzostw Polski. Zawody odbywały  się systemem pucharowym. Pierwszy mecz Karol wygrał z kolegą  Maciejem Kruszyńskim. W następnym pojedynku przegrał z kolegą, który  został  złotym medalistą i zdobył tytuł Mistrza Polski z  Karolem Budnym z Kędzierzyna Kożle.
Karol ostatecznie zajął miejsce od 9- 16.

20150524_131621

Majówka z badmintonem

W dniu 1 maja odbył się otwarty  turniej – majówka z badmintonem. Turniej został  rozegrany w Szymbarku koło Gorlic. W zawodach wystartowało osmiu zawodników z naszego klubu , z czego szóstka stanęła na podium . Wyniki.