Miesięczne archiwum: Marzec 2015

Mistrzostwa Małopolski w Badmintonie

W dniu 29 marca oprócz Ogólnopolskiego Turnieju, który odbył się w Warszawie, nasi zawodnicy pojechali również na  wojewódzki turniej w badmintonie  na hali sportowej w Niepołomicach. W Mistrzostwach Małopolski  wystartowało 83 zawodników: z Krakowa, Niepołomic, Gorlic, Wadowic oraz Szczucina. Jak zwykle nasz klub spisał się rewelacyjnie. Efektem tego były liczne nagrody rzeczowe, jak i medale.

Gratulujemy zwycięzcom.

Kategoria  wiekowa dzieci:

II miejsce Baran Nikodem

Kategoria wiekowa żacy:

III miejsce Emilia Szczęch

Kategoria wiekowa młodzik młodszy

I miejsce Marcelina Dzięgiel

III miejsce Julia Miziarska

P1090023 P1090017P1090015 P1090010P1090005

Złoto w stolicy!

Dnia 29 marca odbył się kolejny Ogólnopolski Turniej w Badmintonie, tym razem w Warszawie. Nasz zawodnik Karol Dulak wywalczył złoty medal. Takiego osiągnięcia jeszcze nie było- w stolicy wygrywamy  i wracamy do małego miasteczka z wielkim sukcesem. Karol pokonał wszystkich zawodników. Ma on przed sobą jeszcze dwa turnieje w tym sezonie: w kwietniu i maju, przed Indywidualnymi Mistrzostwami Polski, które odbędą się w tym roku w Głupczycach.

Również w tym turnieju wzięli udział Alicja Nowak i Kacper Jarosz.  Są oni bardzo dobrymi zawodnikami,  ale o rok młodszymi. Liczymy na sukcesy w następny roku. Po zaciętych pojedynkach zwiedzaliśmy centrum Warszawy.