Miesięczne archiwum: Styczeń 2015

Turniej z okazji WOŚP

 

 

Dnia 11 stycznia 2015r. w ramach WOŚP odbył się VI Otwarty Turniej w Badmintonie.

W zawodach wystartowało 82 uczestników m.in. z Krakowa, Tarnowca, Umieszcza, Rzeszowa, Tarnobrzegu,  Żupawy,  oraz powiatu dąbrowskiego. Gry odbyły się w

14 kategoriach wiekowych.  Zebrane pieniądze za udział w turnieju w całości zostały przekazane na WOŚP ( kwota 1251,22 ). Organizator pragnie podziękować osobom, które przyczyniły się do zorganizowania turnieju :

1.      Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Szczucin Panu Andrzejowi  Gorzkowicz za objęcie patronatu  i udostępnienie hali.

2.      Pani Annie Dulak i Panu Kazimierzowi Żurkowi  za koordynowanie działań i sędziowanie turnieju.

3.      Pani Dyrektor Dorocie Okulskiej- Wężowicz i pani Janinie Woźniak   za zorganizowanie opieki medycznej.

 

Wyniki:

 

Dzieci dziewczęta:

1.Zielińska Julia Szczucin

2.Gnutek Martyna Szczucin

3.Kostecka Oliwia Szczucin

Dzieci chłopcy:

1.Smolarz Szymon Tarnowiec

2.Lasek Tomasz Szczucin

3.Kordos Przemysław Szczucin

Żacy dziewczęta:

1.Szczęch Emilia Szczucin

2.Słowik Aleksandra Szczucin

3.Dzięgiel Gabriela Szczucin

Żacy chłopcy:

1.Walas Sebastian Szczucin

2.Jabłoński Adam Kraków

3.Mazgaj Bartłomiej Kraków

Młodzik młodszy dziewczęta:

1.Orzechowicz Jesica Tarnowiec

2.Nowak Alicja Szczucin

3.Zioło Wioletta Żupawa

Młodzik młodszy chłopcy:

1.Dulak Karol Szczucin

2.Warnecki Olaf Rzeszów

3.Jarosz Kacper Szczucin

Młodzik dziewczęta:

1.Faber Gabriela Umieszcz

2.Kania Monika Umieszcz

3.Jurusik Mariola Umieszcz

Młodzik chłopcy:

1.Myszka Mateusz Żupawa

2.Tkacz Adrian Żupawa

3.Beker Kacper Szczucin

Juniorzy młodsi dziewczęta:

1.Walas Katarzyna  Szczucin

2.Orzechowicz Jesica Tarnowiec

3.Faber Gabriela Umieszcz

Juniorzy młodsi chłopcy:

1.Głowacki Eryk Tarnowiec

2.Wójcik Maciej Szczucin

3.Tkacz Bartłomiej Żupawa

Kobiety do 40:

1.Piskorz Katarzyna Umieszcz

2.Beker Agnieszka Szczucin

3.Zielińska Mirela Szczucin

Mężczyźni do 40:

1.Podlasiński Daniel Szczucin

2.Zieliński Tomasz Szczucin

3.Łachut Jacek  Szczucin

Mężczyźni od 41:

1.Nowakowski Grzegorz Szczucin

2.Głowacki Piotr Tarnowiec

3.Wójcik Mariusz Kraków

Nagrody specjalne

Najmłodszy uczestnik- Piskorz Filip Umieszcz

Najstarszy senior- Zieliński Leszek Szczucin

P1080774 P1080790P1080802 P1080808P1080815 P1080823P1080828 P1080832P1080835 P1080841P1080844 P1080849P1080852 P1080858P1080864 P1080873P1080880 (1) P1080795