Miesięczne archiwum: Styczeń 2014

Turniej z okazji WOŚP

Dnia 12 stycznia 2014r. w ramach WOŚP odbył się V Otwarty Turniej w Badmintonie.W zawodach wystartowało 126 uczestników m.in. z Krakowa, Tarnowca/Jasła, Żupawy, Tarnowa oraz powiatu dąbrowskiego. Gry odbyły się w 14 kategoriach wiekowych.  Zebrane pieniądze za udział w turnieju w całości zostały przekazane na WOŚP ( kwota 1657,33 ). Organizator pragnie podziękować osobom, które przyczyniły się do zorganizowania turnieju :

1.  Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Szczucin Janowi Sipiorowi za objęcie patronatu i udostępnienie hali.

2. Pani Annie Dulak za koordynowanie działań i sędziowanie turnieju.

3. Panu Kazimierzowi Żurkowi za sędziowanie oraz ufundowanie drobnych upominków dla najmłodszych uczestników.

4. Pani Dyrektor Dorocie Okulskiej-Wężowicz i pani Janinie Woźniak za zorganizowanie opieki             medycznej.

Wyniki:

Dzieci dziewczęta:

1. Jarosz Zofia Szczucin

2. Szewc Emilia Szczucin

3. Bogdan Ewelina Szczucin

Dzieci chłopcy:

1. Walas Sebastian Szczucin

2. Baran Nikodem Szczucin

3. Kordos Przemysław Szczucin

Żacy dziewczęta:

1.Nowak Alicja Szczucin

2.Dzięgiel Kinga Szczucin

3. Słowik Aleksandra Szczucin

Żacy chłopcy:

1.Jarosz Kacper Szczucin

2.Kwinta Dominik Kraków

3. Beker Kacper Szczucin

Młodzik młodszy dziewczęta:

1. Gruszczyńska Stanisława Kraków

2. Dzięgiel Marcelina Szczucin

3. Kania Monika Tarnowiec

Młodzik młodszy chłopcy:

1. Dulak Karol Szczucin

2. Tkacz Adrian Żupawa

3. Giza Damian Szczucin

Młodzik dziewczęta:

1. Walas Katarzyna Szczucin

2. Dudzic Wiktoria Kraków

3. Dzięgiel Marcelina Szczucin

Młodzik chłopcy:

1. Łuszcz Jan Szczucin

2. Dulak Karol Szczucin

3.Głowacki Eryk Tarnowiec

Juniorzy młodsi dziewczęta:

1. Korbaś Anna Szczucin

2. Walas Katarzyna Szczucin

3. Gładysz Iwona Szczucin

Kobiety do 40:

1.Kwinta Joanna Kraków

2. Beker Agnieszka Szczucin

3. Piskorz Katarzyna Tarnowiec

Mężczyźni do 40:

1. Łabuz Wojciech Szczucin

2. Knapczyk Łukasz Szczucin

3. Zieliński Tomasz Szczucin

Mężczyźni od 41:

1. Chrabąszcz Piotr Szczucin

2. Głowacki Piotr Tarnowiec

3. Mariusz Wójcik Kraków

Nagrody rzeczowe za walkę w turnieju  otrzymała szóstka najlepszych  dzieci z klas pierwszych .

Błachaniec Kamila

Kostecka Oliwia

Kaczmarczyk Łukasz

Lasek Tomasz

Chrabąszcz Filip

Podosek Maksymilian

 

P1080038[1] P1080029[1]P1080042[1] P1080072[1] P1080035[1] P1080086[1]P1080140[1] P1080093[1]P1080096[1] P1080147[1]P1080125[1] P1080154[1]P1080159[1] P1080220[1]P1080178[1] P1080308[1]P1080277[1] P1080308[1]P1080342[1] P1080226[1]P1080258[1] P1080292[1]