Miesięczne archiwum: Listopad 2013

Ogólnopolski Turniej w Straszęcinie

W dniu 23 listopada 2013 w hali sportowej w Straszęcinie odbył się Ogólnopolski Turniej w badmintonie w kategorii- młodzik młodszy.Z naszego klubu startowała czwórka zawodników. Karol Dulak i Marcelina Dzięgiel obecnie są młodzikami młodszymi, jak również w tym turnieju wystartował Kacper Jarosz i Nowak Alicja  ta dwójka zawodników  są jeszcze żakami. Do rywalizacji przystąpiło 79 zawodników.Z bardzo dobrej strony pokazał się Karol Dulak w grze podwójnej wywalczył brązowy medal. Należy zaznaczyć, że dla Ali i Kacpra  był to debiut na turnieju ogólnopolskim a jednak udało się im rywalizować jak równy z równym pomimo, że są młodsi. W związku z tym należy patrzeć optymistycznie i życzyć dalszych sukcesów młodym badmintonistom ze Szczucina na miarę sukcesów swoich starszych kolegów i koleżanek a może i większych.

Jesienne spotkanie z badmintonem

W dniach 16-17 listopada 2013r. w hali sportowej przy Zespole Szkól nr 1. w Gorlicach  został rozegrany IV Międzynarodowy turniej w badmintonie ,,Jesienne spotkanie z badmintonem”. Udział w zawodach wzięło 86 zawodników z Polski oraz z Ukrainy ( Odessy i Lwowa).Zawodnicy z UMKS Junis Szczucin zaprezentowali się bardzo dobrze stając na podium pięć razy .W kategorii młodzik młodszy złoty medal  wywalczył Karol Dulak w grze pojedynczej i srebro w grze podwójnej z kolegą z Niepołomic. Jan Łuszcz w grze pojedynczej  wywalczył srebrny medal, natomiast w grze podwójnej zdobył  brązowy medal. Rodzynkiem była Katarzyna Walas, która również stanęła na podium zajmując trzecie miejsce z grze podwójnej z koleżanką z Niepołomic.

20131116_195414[1] DSCN9306[1]

20131116_195349_1116[1] 20131116_141902_1066[1]

DSCN9287[1]

Turniej z okazji Dnia Niepodległości

W dniu 10 listopada w hali sportowej w Niepołomicach odbył się coroczny turniej w badmintonie  z Okazji Święta Niepodległości .Turniej był rozgrywany tylko w grach pojedynczych .Do rywalizacji przystąpiło 87 zawodników z sześciu klubów z województwa małopolskiego. Nasi zawodnicy spisali się znakomicie,stając  na podium. Wyniki: