Miesięczne archiwum: Czerwiec 2013

XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Badmintonie

W dniach 14 – 16 czerwca 2013 roku odbywała się XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Badmintonie – Łódzkie 2013. Uroczystym odśpiewaniem hymnu państwowego i wciągnięciem flagi narodowej rozpoczęła się w Piotrkowie
Trybunalskim XIX Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach letnich 2013.
W inauguracji oprócz władz Piotrkowa Trybunalskiego uczestniczyli byli olimpijczycy, a wśród nich Włodzimierz Wachowicz i Marek Pazdur (piłka ręczna) oraz Bożena Haracz (badminton).
Uroczystego otwarcia dokonał Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak.
W grodzie trybunalskim rywalizowali najlepsi badmintoniści w Polsce. Przez 3 dni swoje mecze rozegrało około 200 zawodników.
Również nie zabrakło zawodników z Junisu w Szczucinie , którzy reprezentowali klub oraz województwo  Małopolskie. Dziewczęta Iwona Gładysz i Anna Korbaś w grze podwójnej znalazły się w pierwszej szestnastce,  przegrywając dwoma punktami wejście do ósemki .

DSC_0031 (Kopiowanie) (1)DSC_0002 (Kopiowanie)

DSC_0010 (Kopiowanie)DSC_0043 (Kopiowanie)

DSC_0110 (Kopiowanie)  OOM-14-16_06_2013 003

971996_511538278902115_1197418040_n

Turniej na zakończenie sezonu

 

Wyniki

Klubowego Turnieju Badmintonowego „ZAKOŃCZENIE SEZONU SPORTOWEGO 2013 „

odbytego w dniu 12.06.2013

Klasa I dziewczęta:

I miejsce: Ewelina Bogdan

II miejsce: Amelia Mach

III miejsce: Zofia Łachut

Klasa I chłopcy:

I miejsce: Nikodem Baran

II miejsce: Mateusz Dzięgiel

III miejsce:  Norbert Kupiec

Klasa II dziewczęta:

I miejsce: Emilia Szczęch

II miejsce: Gabriela Dzięgiel

III miejsce: Aleksandra Słowik

IV miejsce: Zofia Jarosz

V miejsce: Zofia Czaja

Klasa II chłopcy:

I miejsce: Sebastian Walas

Klasa III dziewczęta

I miejsce: Dzięgiel Kinga

II miejsce: Nowak Alicja

Klasa III chłopcy:

I  miejsce: Kacper Jarosz

II miejsce: Kacper Beker

Klasa IV dziewczęta:

I miejsce: Marcelina Dzięgiel

II miejsce: Klaudia Rój

Klasa IV chłopcy:

I miejsce: Giza Damian