Archiwa kategorii: Bez kategorii

Ogólnopolski Turniej w Badmintonie

Wczoraj w Suchedniowie odbył się Ogólnopolski Turniej Młodzików i Młodzików Młodszych . Nie zabrakło w nim zawodników z Junisa  w składzie:  Karol Dulak, Kacper Jarosz, Kacper Beker , Ewelina Bogdan.
W grze pojedynczej jak i w grze podwójnej  wywalczył  złoty  medal Karol Dulak. Karol Dulak tym razem w grze podwójnej zagrał z Łukaszem Homelem  z Katowic.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom  za dobry występ, waleczność oraz serce pozostawione na korcie!

Wojewódzki Turniej w badmintonie

Ponad  100 uczestników z całego województwa małopolskiego w  Wojewódzkim Turnieju Badmintona o Puchar Wójta Gminy Pleśna  zakończony . Zaczęło rywalizację na hali w Pleśnej w dniu 25 lutego 2017r.To pierwszy tego typu turniej w Pleśnej, w którym rywalizują zawodnicy z całej Małopolski. Gospodarzem zawodów była sekcja badmintona UKS „Gryf” Pleśna. Nasi zawodnicy walczyli do samego końca wygrywając zacięte pojedynki.

Wyniki

III miejsce Julia Zielińka kategoria żacy

I miejsce Emilia Szczęch  kategoria młodzik młodszy

II miejsce Aleksandra Słowik kategoria młodzik młodszy

I miejsce Alicja Nowak kategoria młodzik

II miejsce Kacper Jarosz kategoria młodzik

 

Ogólnopolski Turniej w badmintonie

W dniu 5 lutego jedni odpoczywali na feriach a inni zmierzali się w kolejnych pojedynkach , podczas Ogólnopolskiego turnieju w badmintonie w Suchedniowie. Również w tym turnieju wzięli udział Emilia Szczęch i Aleksandra Słowik, dziewczynki zagrały tym razem w starszej kategorii wiekowej.  Wyniki

III miejsce Karol Dulak Ogólnopolski Turniej w Badmintonie – gra pojedyncza, natomiast w grze podwójnej Karol Dulak z kolegą Piotrem Stachowiczem ze Strzelec Opolskich zdobyli brązowy medal.

Otwarty Turniej w badmintonie w Straszęcinie

Dnia 12 lutego 2017r na zakończenie ferii zimowych najmłodsi zawodnicy w składzie Grzegorz Gorzkowicz, Patryk Nowakowski, Łucja Dudkiewicz, Amelia Kolano, Julia Zielińska, Oliwia Kostecka, Bartosz Podkówka wzięli udział w Otwartym turnieju w badmintonie.Turniej  odbył się Straszęcinie  i tym razem  mogli zagrać dzieci i żacy. Dość miła niespodzianka bo nasza najmłodsza zawodniniczka Łucja Dudkiewicz wywalczyła srebrny medal w kategorii dzieci. Gratulujemy

VIII Otwarty Turniej w badmintonie zakończony

Dnia 15 stycznia 2017 r. odbył się VIII Otwarty Turniej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Badmintonie. Ta impreza co roku przyciąga mnóstwo gości z całej Polski. W zawodach wystartowało 200 uczestników m.in. z Krakowa, Tarnowca, Umieszcza, Jarosławia , Tarnobrzegu, Połańca ,Staszowa, Żupawy, Buska – Zdroju, Tomic, Pleśnej, Tarnowa, Niepołomic, Grzybowa ,Bilczy, Myślenic, Morawicy, Świebodzina, Zagnańska oraz zawodnicy z powiatu dąbrowskiego. Otwarcia zawodów dokonała Dyrektor Zespołu Szkół w Szczucinie Pani Beata Dzięgiel oraz Prezes UMKS Junis Szczucin Pan Krzysztof Bryk. Gry odbyły się w 14 kategoriach wiekowych. Organizator pragnie podziękować osobom, które przyczyniły się do zorganizowania turnieju

1.Panu Burmistrzowi Miasta i Gminy Szczucin Panu Andrzejowi Gorzkowiczowi  za objęcie patronatu i udostępnienie hali

2. Pani Annie Dulak i Panu Kazimierzowi Żurkowi za koordynowanie turnieju

3.Sędziemu głównemu Panu Andrzejowi Rachwałowi

4. Ochotniczej Straży Pożarnej za zorganizowanie opieki medycznej

5.sponsorom : Panu Mariuszowi Kmieciowi,  Panu Krzysztofowi Brykowi, Pani Grażynie i Bogdanowi  Sosin oraz Pani Joannie Klimaj.

Zwycięzcy otrzymali nagrody przekazane  przez Panią Agnieszkę Kolano – pracownika  Biura Głównego Projektu Szwajcarskiego z  PROJEKTU SZWAJCARSKIEGO  pn. Demontaż i Bezpieczne Składowanie Wyrobów Zawierających Azbest z Obszaru Województwa Małopolskiego. Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują wszystkim zawodnikom za udział w turnieju.  Gratulujemy  i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach sportowych. Najlepszym wolontariuszem  w gminie Szczucin została Alicja Nowak,  zawodniczka JUNISA – kwota 2114,50 zł.

III miejsce Łucja Dudkiewicz kategoria dzieci

III miejsce Anna Wróbel kategoria żacy

I miejsce Emilia Szczęch kategoria młodzik młodszy

III miejsce Aleksandra Słowik kategoria młodzik młodszy

III miejsce Ewelina Bogdan kategoria młodzik młodszy

III miejsce Sebastian Walas kategoria młodzik młodszy

I miejsce Karol Dulak kategoria młodzik

II miejsce Kacper Jarosz kategoria młodzik

I miejsce Jan Łuszcz kategoria junior młodszy

W natomiast w kategorii open kobiety

II miejsce Agnieszka Żurek-Kostecka

III miejsce Mirela Zielińska

III miejsce Agnieszka Beker

Mężczyźni kategoria  open

II miejsce Wojciech Łabuz

III miejsce Łukasz Knapczyk

III miejsce Bartłomiej Kośmider

Zacięte pojedynki również były w grach podwójnych

II miejsce Wojciech Łabuz / Bartłomiej Kośmider

III miejsce Grzegorz Nowakowski/Łukasz Ziobro

III miejsce Łukasz Knapczyk/Jakub Kupiec

Gratulujemy  i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach sportowych.